Apie

Modus Operandi: someone’s habits of working or operating

savitas žmogaus metodas, veikimo būdas

Kaip atrodo stilisto paslaugos?

Stilistas – mados profesionalas, mąstantis spalvomis, deriniais ir tekstūromis, pasinėręs į nuolat besikeičiantį mados pasaulį ir jo istoriją. Stilistas gali atsakyti į dažnus su apranga ir mada susijusius klausimus, išspręsti kasdienes problemas, padėti apsipirkti ar susiruošti į ypatingą šventę. Mano, kaip įvaizdžio dizainerės, specializacija platesnė – galiu taip pat padėti formuoti, kurti įvaizdį (scenai, darbui, reklamoms ir pan.).

Žemiau pateikti platesni konsultacijų paaiškinimai, tad radę sau tinkamą drąsiai registruokitės.

01 — Pirminė konsultacija

Konsultacijos metu aptariami ir iškeliami pagrindiniai norai ir poreikiai, sudaromas tolimesnis veiksmų planas, atsakoma į svarbiausius iškylančius klausimus. Geriausiai šią konsultaciją rinktis, jei nesate tikri, kas iš paslaugų Jums būtų naudingiausia.

Ši konsultacija gali būti įgyvendinama laiško pavidalu, vaizdo skambučiu, žinutėmis ar pokalbiu prie kavos puodelio. Konsultacijos kaina iki 25 eurų.

02 — Išsami asmens duomenų analizė ir rekomendacijos

Analizei atlikti reikalinga serija asmens nuotraukų:

  1. Tyrinėjama natūrali asmens spalvinė gama – nustatomas spalvinis tipas, sudaromos rekomendacijos tinkančių ir netinkančių spalvų atžvilgiu.
  2. Tyrinėjami asmens figūros ypatumai – nustatomas figūros tipas (grynas/maišytas, ypatumai), pateikiamos gairės ir rekomendacijos kokių formų ar detalių siekti/vengti aprangoje.
  3. Tyrinėjami asmens veido bruožai – nuostatomas veido formos tipas, teikiamos rekomendacijos korekcijai makiažo pagalba.

Konsultacija vyksta nuotoliniu būdu: asmuo pateikia nuotraukas, kuriose aiškiai matomi fiziniai duomenys. Atlikus analizę asmeniui bus pateikta išsami analizė su rekomendacijomis. Gaunamas .pdf failas su visa tekstine ir vaizdine medžiaga.

03 — Asmeninės drabužių kapsulės sudarymas

Konsultacijai ruošiamasi užpildant anketą, kad stilistė galėtų susipažinti su kasdieniais Jūsų aprangos poreikiais ir paruošti kapsulės pasiūlymą. Kapsulė susideda iš drabužių, kurie dera vieni su kitais ir atitinka Jūsų nustatytą biudžetą.

Konsultacija vyksta nuotoliniu būdu. Gausite .pdf failą su vaizdine drabužių parinkimo medžiaga, nuorodomis kur drabužius įsigyti ir galimų derinių pavyzdžiais.

Daugiau apie kapsulę skaitykite čia.

04 — Spintos revizija

Šiai konsultacijai reikėtų paskirti pusdienį, kuomet stilistė galėtų atvykti pas Jus kartu peržiūrėti spintos turinį.

Spintos revizijos metu peržiūrimi turimi aprangos elementai, jie išrūšiuojami pagal tai ar yra tinkami nešioti, sutvarkomi. Nustatoma, kokių trūkumų pastebėta spintos turinyje siekiant suformuoti norimą garderobą. Dėliojami deriniai, turint omenyje galimus pirkinius ateityje.

05 — Apsipirkimas

Apsipirkimas vyksta iš anksto sutartoje vietoje pagal turimą biudžetą. Yra galimybė apsipirkti Lietuvoje ir šiaurės Italijoje.

Šios konsultacijos kokybę lemia, ar įgyvendinta spintos revizija, sudarytas planas, formuojama kapsulė. Jei taip, kuriami drabužių deriniai esamiems trūkumams spintoje, ieškoma kuo daugiau variantų su turimais daiktais garderobe. Kitu atveju stilistė gali padėti jūsų įprastame apsipirkime pagal jūsų nusistatytus poreikius, parodyti nišinių apsipirkimo vietų ar padėti patarti, kurio tipo drabužius geriau rinktis.

06 — Galutinis spintos uždarymas (dovana)

Visiems klientams, nuosekliai sekusiems žingsnius 1, 2, 3, 4 ir 5 dovanoju galutinį 3val. spintos peržiūrėjimą, derinių peržvelgimą bei aptarimą.

07 — Konsultacija dėl šventinio įvaizdžio

Esant specifiniui poreikiui (vestuvės, gimtadienis, krikštynos, kita šventė), aptariama šventės tematika, biudžetas, galimi variantai. Paruošiami deriniai, gali būti paieška parduotuvėse/ daromi užsakymai. Kaip įvaizdžio dizainerė galiu padėti su pačios šventės stilistika ir įvaizdžiu, dekoru, akcentais ir idėja.

08 — Konsultacija dėl profesinio įvaizdžio

Profesiniui garderobui kurti sudaromas planas ir deriniai, tinkami pagal tam tikros darbo vietos aprangos kodą ir garderobe jau esamus vienetus. Jei tam tikrų drabužių trūksta, aptariama apsipirkimo eiga. Drabužių deriniai gali būti pritaikyti pagal orą, savaitės dienas, specifinius įvykius.