Kontaktai

Susisiekime

Jei turite klausimų, pastabų ar komentarų, kviečiu susisiekti el. paštu, telefonu ar Facebook Messenger žinute.

Miglė

Masiulytė

El. paštas
info@modusoperandi.lt

Telefonas
+37060070812

Facebook
www.facebook.com/modusoperandistilius


Kodėl siūlau įvaizdžio dizaino, stiliaus paslaugas ir kalbu apie madą?

Šiuo metu jaučiuosi sukaupusi pakankamai žinių ir patirties tam, kad galėčiau pasiūlyti savo paslaugas asmeniniams klientams.

Stilisto paslaugos iki šiol laikomos išskirtinai prabangos preke, tačiau, mano nuomone, tai gali ir turi būti prieinama visiems, kas siekia pokyčių, susiduria su problemomis susijusiomis su apranga ar apsipirkinėjimu, savo srities profesionalams ir esantiems darbo rinkoje, visiems kurie dalyvauja renginiuose ar fotosesijose.

Mano išsilavinimas

| Profesinis bakalauras Kauno Kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultete ‘Įvaizdžio dizainas’

| Erasmus+ mainai Kipro Frederick Universitete ‘Fashion Design and Image’

| Magistras Milano Domus Academy ‘Fashion Styling & Visual Merchandising’. Kolaboracijos su Moncler, Biffi Boutiques, Marie Claire, paskaitos iš aukščiausio lygio profesionalų, kaip Paola Antonelli iš MoMA ar Gucci kompanijos atstovų.

Mano darbo patirtis

| 3 metai Inditex prekiniuose ženkluose. Massimo Dutti prekiniame ženkle kaip pardavėja-konsultantė, Stradivarius kaip vizualistė, atsakinga už parduotuvės visual merchandising: išvaizdą ir išdėliojimą.

| 1 metai nišiniame Milano mados žurnale ywywmagazine, redaktoriaus asistentė, darbas su žurnalo turinio kūrimu, fotosesijomis, grafiniu dizainu ir socialiniais tinklais.

| 1 metai stilisto asistentė Milane įvairių prekinių ženklų reklaminėms fotosesijoms, lookbook’ams, elektroninėms parduotuvėms, Milano mados savaitės madų šou organizavimui ir įgyvendinimui.

| Praktika modernaus šokio teatre ‘Aura’ paruošiant šokėjus pasirodymams (makiažas, šukuosenos, aprangos atributika).

| Nuo 2020-ųjų spalio mėnesio įkurtas www.modusoperandi.lt, šiuo metu dirbu su individualiais klientais